Amelanders

Trijnke Klazen KolmerAge: 81 years18241905

Name
Trijnke Klazen Kolmer
Given names
Trijnke Klazen
Surname
Kolmer
Also known as
Trijntje Kolmer
Birth January 13, 1824 28 22
Marriage of parentsKlaas Kornelis KolmerReinildis Arjens “Renske” FormerView this family
Type: Civil marriage
March 15, 1824 (Age 2 months)
Note: Akte van onvermogen d.d. 16 februari 1824, voor beiden opgesteld door de Grietman op getuigenis van Cornelis Jacobs Schots, kapitein ter koopvaardij, en Jan Scheltema, koopman. Beide afkomstig van Nes, Ameland.
Death of a paternal grandmotherAntke Klasen Schots
December 21, 1838 (Age 14 years)
Death of a paternal grandfatherKornelis Jurjens Kolmer
December 5, 1842 (Age 18 years)
Civil marriageTjeerd Jans BeijaardView this family
June 14, 1843 (Age 19 years)
Death of a maternal grandmotherSarah Abrahams “Sally” Boody
January 6, 1844 (Age 19 years)
Note: De door de Aangevers opgegeven leeftijd bij overlijden, d.i. 63 jaar, lijkt onjuist. Dat zou betekenen dat Sally op haar 14de met Arjen trouwde. Het lijkt aannemelijk dat ze ca. 10 jaar ouder is geweest.
Birth of a son
#1
Jan Tjeerds Beijaard
August 27, 1847 (Age 23 years)
Death of a maternal grandfatherAdrianus Jacobs “Arjen” Former
February 2, 1848 (Age 24 years) Age: 82
Note: Volgens de aangevers was Arjen bij zijn overlijden 82 jaar oud en een zoon van Jacob Arjens en Trijntje Jacobs. Dit echtpaar liet zowel in 1767 als in 1769 een zoon Adrianus RK dopen. Het lijkt dan ook waarschijnlijk dat de jongste van deze twee Arjen Jacobs Former was. Er is ook een in 1762 NH gedoopte Ariaan met vader Jacob Ariaans, maar diens moeder heette Bregtje.
Birth of a son
#2
Klaas Tjeerds Beijaard
October 13, 1849 (Age 25 years)
Birth of a son
#3
Hendrikus Theodorus Beijaard
April 24, 1853 (Age 29 years)
Birth of a son
#4
Douwe Tjeerds Beijaard
July 24, 1855 (Age 31 years)
Death of a husbandTjeerd Jans Beijaard
September 12, 1858 (Age 34 years)
Note: De Nederlands schoener "Havana Paket", kapitein Hendrik Jans de Boer, was op reis van Havana naar Amsterdam.
Birth of a son
#5
Levenloos jongetje Beijaard
December 24, 1858 (Age 34 years)
Death of a sonLevenloos jongetje Beijaard
December 24, 1858 (Age 34 years)
Civil marriageCornelis Jacobs MolenaarView this family
November 3, 1865 (Age 41 years)
Death of a sonKlaas Tjeerds Beijaard
after March 7, 1876 (Age 52 years)

Note: Klaas wordt op de gemelde datum met broer Jan vermeld in een notariële akte.
Marriage of a childJan Tjeerds BeijaardJelske Wouters MetzView this family
Type: Civil marriage
July 22, 1876 (Age 52 years)
Death of a fatherKlaas Kornelis Kolmer
March 14, 1884 (Age 60 years)
Marriage of a childHendrikus Theodorus BeijaardMaria HolstView this family
Type: Civil marriage
November 4, 1885 (Age 61 years)
Note: Bij het huwelijk wordt zoon Theodorus Hendrikus erkend.
Marriage of a childDouwe Tjeerds BeijaardHenrica RuttenView this family
Type: Civil marriage
April 17, 1888 (Age 64 years)
Death of a sonHendrikus Theodorus Beijaard
August 27, 1890 (Age 66 years)
Death of a motherReinildis Arjens “Renske” Former
June 28, 1894 (Age 70 years)
Death of a sonJan Tjeerds Beijaard
April 1, 1902 (Age 78 years)
Death November 15, 1905 (Age 81 years)
Last change May 16, 201911:56:29

by: Nynke
Family with parents - View this family
father
mother
Marriage: March 15, 1824Ameland
-2 months
herself
Family with Tjeerd Jans Beijaard - View this family
husband
herself
Marriage: June 14, 1843Ameland
4 years
son
2 years
son
Klaas Tjeerds Beijaard
Birth: October 13, 1849 32 25Nes, Ameland
Death: after March 7, 1876
4 years
son
2 years
son
3 years
son
Levenloos jongetje Beijaard
Birth: December 24, 1858 41 34Nes, Ameland
Death: December 24, 1858Nes, Ameland
Family with Cornelis Jacobs Molenaar - View this family
husband
herself
Marriage: November 3, 1865Ameland