Amelanders

Neeke Abrahams de LeeuwAge: 46 years17921838

Name
Neeke Abrahams de Leeuw
Given names
Neeke Abrahams
Surname
de Leeuw
Also known as
Neeltje Abrahams de Leeuw
Birth 1792 37
MarriageRem Jans BlomView this family
yes

Note: Rem en Neeke woonden kennelijk samen, maar waren niet getrouwd.
Birth of a brotherHendrik Abrahams de Leeuw
October 11, 1795 (Age 3 years)
Birth of a brotherEeuwe Abrahams de Leeuw
January 8, 1802 (Age 10 years)
Death of a fatherAbraham Dirks de Leeuw
about 1815 (Age 23 years)
Birth of a daughter
#1
Remkjen de Leeuw
March 2, 1823 (Age 31 years)
Note: Rem Jans Bloem deed de aangifte en verklaarde de vader van het kind te zijn.
Death of a daughterRemkjen de Leeuw
February 16, 1825 (Age 33 years)
Note: In de overlijdensakte is eerst de naam Rem Jans Bloem genoteerd, maar daar is moeder Neeke's naam en patroniem overheengeschreven.
Birth of a daughter
#2
Remkje Rems Blom
March 14, 1828 (Age 36 years)
Note: Aangifte door Rem Jans Blom die erkent de vader te zijn.
Death of a motherElisabeth Eeuwes
August 14, 1828 (Age 36 years)
Note: Volgens de aangevers van Elizabeth's overlijden heette haar vader Eeuwe Abrahams en haar moeder Renske. Wat haar moeders patroniem was wisten de aangevers niet. Omdat de naam Renske opvallend aanwezig is en Elizabeth's eerste dochter Trientje werd genoemd, is het aannemelijke dat dát de naam van haar moeder was.
Birth of a daughter
#3
Elisabeth de Leeuw
April 16, 1831 (Age 39 years)
Address: "in een arme kamer te Hollum zonder nummer"
Note: Elisabeth's vader is mogelijk ene Rem Jans Bloem geweest. Maar haar moeder is nooit met haar vader getrouwd.
Death of a husbandRem Jans Blom
September 10, 1831 (Age 39 years)
Note: Rem diende bij de 1e Afdeling, 3e Bataljon, 5de Compagnie Vriesche Schutterij.
Death October 30, 1838 (Age 46 years)
Last change April 5, 201919:26:09

by: Nynke
Family with parents - View this family
father
mother
Marriage:
elder sister
3 years
herself
4 years
younger brother
6 years
younger brother
Family with Rem Jans Blom - View this family
husband
herself
Marriage:
daughter
Remkjen de Leeuw
Birth: March 2, 1823 23 31St. Annaparochie
Death: February 16, 1825Hollum
5 years
daughter
3 years
daughter

Marriage

Rem en Neeke woonden kennelijk samen, maar waren niet getrouwd.