Amelanders

Eeltje Cornelis BakkerAge: 71 years17821854

Name
Eeltje Cornelis Bakker
Given names
Eeltje Cornelis
Surname
Bakker
Also known as
Elisabeth Bakker
Birth December 8, 1782 28 31
Birth of a sisterAntje Cornelis Bakker
July 28, 1785 (Age 2 years)
Death of a fatherCornelis Dirks Bakker
February 16, 1816 (Age 33 years)
Note: Nalatende twee kinderen
Death of a motherRixje Eekes “Risje”
May 18, 1818 (Age 35 years)
Death February 4, 1854 (Age 71 years)
Note: Ongehuwd, woonachtig te Amsterdam. Volgens de overlijdensakte waren haar ouders Cornelis Dirks Bakker en Hilletje Teunissen, maar het lijkt goed mogelijk dat de aangevers er een slag naar geslagen hebben. Eeltje woonde bij haar zus Antje in Amsterdam.
Last change April 7, 201917:26:26

by: Nynke
Death

Ongehuwd, woonachtig te Amsterdam. Volgens de overlijdensakte waren haar ouders Cornelis Dirks Bakker en Hilletje Teunissen, maar het lijkt goed mogelijk dat de aangevers er een slag naar geslagen hebben. Eeltje woonde bij haar zus Antje in Amsterdam.