Amelanders

Jan Teunis BakkerAge: 50 years17941845

Name
Jan Teunis Bakker
Given names
Jan Teunis
Surname
Bakker
Also known as
Theunis
Birth October 4, 1794 33 35
Baptism October 26, 1794 (Age 22 days)
Religion: N.H.
Occupation
Bakker / Landbouwer

Nationale militie
Loting
1815 (Age 20 years)
Note: Lotingnummer11; Aan de dienstplicht voldaan door het stellen van een remplaçant. Tevens meegedaan aan de lotingen 1816 en 1817
Civil marriageBaukje Dirks “Bauwktje” KatView this family
July 3, 1820 (Age 25 years)
Note: 5 jun 1820 Ameland. Bewijs van onvermogen voor beiden. Opgesteld door de grietman van Heekere…
Birth of a son
#1
Teunis Jans Bakker
August 15, 1821 (Age 26 years)
Birth of a son
#2
Dirk Jans Bakker
June 7, 1823 (Age 28 years)
Birth of a son
#3
Jacob Jans Bakker
April 29, 1825 (Age 30 years)
Birth of a son
#4
Sipke Jans Bakker
May 6, 1828 (Age 33 years)
Death of a fatherTeunis Jans Bakker
June 14, 1829 (Age 34 years)
Birth of a son
#5
Jan Jans Bakker
December 20, 1829 (Age 35 years)
Death of a motherAaltje Harms
after 1829 (Age 34 years)

Birth of a daughter
#6
Aaltje Jans Bakker
December 18, 1836 (Age 42 years)
Death June 3, 1845 (Age 50 years)
Record ID number
2120

Last change March 9, 201915:05:14

by: Nynke
Family with parents - View this family
father
mother
Marriage: April 17, 1791Hollum
4 years
himself
Family with Baukje Dirks “Bauwktje” Kat - View this family
himself
wife
Marriage: July 3, 1820Ameland
13 months
son
22 months
son
23 months
son
3 years
son
19 months
son
7 years
daughter

Nationale militie

Lotingnummer11; Aan de dienstplicht voldaan door het stellen van een remplaçant. Tevens meegedaan aan de lotingen 1816 en 1817

Marriage

5 jun 1820 Ameland. Bewijs van onvermogen voor beiden. Opgesteld door de grietman van Heekeren op getuigenis van 4 getuigen van goeder naam en faam, allen woonachtig te Ameland.

7 jun 1820 Holwerd. Vrederechter Rinse Posthumus. Akte van bekendheid van overlijden van de beide ouders van de bruid. 7 getuigen van goeder naam en faam, allen woonachtig te Ameland, welke aangeven de ouders goed gekend te hebben en met hen bij leven veelvuldig verkeerd te hebben.

23 jun 1820 Holwerd. Vrederechter Rinse Posthumus. Akte van bekendheid omtrent geboorte van bruid. 7 getuigen van goeder naam en faam, allen woonachtig te Ameland, welke aangeven, de bruid haar hele leven al te kennen. T.g.v. haar doopsgezinde afkomst is er geen doopceel dan wel een geboortebewijs voor hande.