Amelanders - Ontdek uw Amelander voorouders

Trientje Abrahams de LeeuwAge: 66 years17901856

Name
Trientje Abrahams de Leeuw
Given names
Trientje Abrahams
Surname
de Leeuw
Also known as
Trijntje Abrams de Leeuw
Birth January 16, 1790 35
Note: Geboortedatum volgens het Amsterdams Bevolkingsregister 1851-1853. Die zit er gezien de leeftijd bij overlijden 15 jaar naast.
Birth of a sisterNeeke Abrahams de Leeuw
1792 (Age 23 months)
Birth of a brotherHendrik Abrahams de Leeuw
October 11, 1795 (Age 5 years)
Birth of a brotherEeuwe Abrahams de Leeuw
January 8, 1802 (Age 11 years)
Religious marriageJacob Abrams de VriesView this family
January 28, 1810 (Age 20 years)
Religion: NH
Birth of a daughter
#1
Tjitske Jacobs
1810 (Age 19 years)
Birth of a daughter
#2
Liesbet Jacobs de Vries
December 2, 1812 (Age 22 years)
Birth of a son
#3
Abraham Jacobs de Vries
November 28, 1814 (Age 24 years)
Death of a fatherAbraham Dirks de Leeuw
about 1815 (Age 24 years)
Death of a daughterTjitske Jacobs
June 30, 1816 (Age 26 years)
Birth of a daughter
#4
Neeltje Jacobs de Vries
January 4, 1818 (Age 27 years)
Death of a husbandJacob Abrams de Vries
September 5, 1819 (Age 29 years)
Death of a motherElisabeth Eeuwes
August 14, 1828 (Age 38 years)
Note: Volgens de aangevers van Elizabeths overlijden heette haar vader Eeuwe Abrahams en haar moeder Renske. Wat haar moeders patroniem was wisten de aangevers niet. Omdat de naam Renske opvallend afwezig is onder de dochters van Abraham en Elisabeth én omdat hun eerste dochter Trientje werd genoemd, is het aannemelijk dat dát de naam van Elisabeths moeder was.
Death of a daughterNeeltje Jacobs de Vries
January 14, 1830 (Age 39 years)
Note: Volgens de overlijdensakte was Neeltje 14 jaar oud en een dochter van "Sijtze Abrahams de Vries, overleden, en Trijntje Abrahams de Leeuw, werkvrouw woonachtig op het eiland Ameland". Men was kennelijk niet helemaal op de hoogte....
Death of a sisterNeeke Abrahams de Leeuw
October 30, 1838 (Age 48 years)
Marriage of a childAbraham Jacobs de VriesTjitske Sippes van der ZeeView this family
Type: Civil marriage
March 9, 1839 (Age 49 years)
Death of a sonAbraham Jacobs de Vries
May 24, 1843 (Age 53 years)
Marriage of a childAuke Pieters DijkstraLiesbet Jacobs de VriesView this family
Type: Civil marriage
May 26, 1843 (Age 53 years)
Death April 18, 1856 (Age 66 years)
Note: Volgens de overlijdensakte was Trientje 75 jaar oud bij overlijden.
Last change June 26, 202317:26:06

by: Nynke
Family with parents - View this family
father
mother
Marriage:
herself
3 years
younger sister
4 years
younger brother
6 years
younger brother
Family with Jacob Abrams de Vries - View this family
husband
herself
Marriage: January 28, 1810Hollum
11 months
daughter
3 years
daughter
2 years
son
3 years
daughter
Neeltje Jacobs de Vries
Birth: January 4, 1818 37 27Hollum
Death: January 14, 1830St. Jacobiparochie

Birth

Geboortedatum volgens het Amsterdams Bevolkingsregister 1851-1853. Die zit er gezien de leeftijd bij overlijden 15 jaar naast.

Death

Volgens de overlijdensakte was Trientje 75 jaar oud bij overlijden.