Amelanders

Renske Innes “Hinke” Age: 32 years17421774

Name
Renske Innes “Hinke”
Given names
Renske Innes
Also known as
Renske Ynes
Also known as
Hinke Ienes
Nickname
Hinke
Birth 1742

MarriageJan Reimers View this family
1771 (Age 29 years)
Note: Uit een inschrijving in het weesboek m.b.t. de erfenis van dochter Renske blijkt dat het huwelijk met Rinske/Hinke Ienes Jans tweede huwelijk was.
Belijdenis
Ned. Hervormde Gemeente
May 28, 1771 (Age 29 years)
Note: Renske komt op 25 oktober 1771 naar Nes en wordt in het Lidmatenregister vermeld als de huijsvrouw van Jan Reinders.
Birth of a daughter
#1
Renske Jans “Hijntje”
April 1, 1774 (Age 32 years)
Death May 4, 1774 (Age 32 years)
Baptism of a daughterRenske Jans “Hijntje”
July 12, 1774 (2 months after death)
Religion: EL
Last change April 28, 202112:33:18

by: Nynke
Family with Jan Reimers - View this family
husband
herself
Marriage: 1771Hollum
3 years
daughter
Jan Reimers + Wijtske Hendriks Visser - View this family
husband
husband’s wife
Marriage: December 8, 1748Sloterdijk
Jan Reimers + Aaltje Paulus Slot - View this family
husband
husband’s wife
Marriage: March 19, 1775Nes, Ameland
7 months
step-son
17 months
step-daughter
3 years
step-son
2 years
step-son
Hendrik Jans Spliet
Birth: December 22, 1781 32Nes, Ameland
Death: after October 1825
2 years
step-son
2 years
step-son
2 years
step-daughter
3 years
step-daughter

Marriage

Uit een inschrijving in het weesboek m.b.t. de erfenis van dochter Renske blijkt dat het huwelijk met Rinske/Hinke Ienes Jans tweede huwelijk was.

Belijdenis

Renske komt op 25 oktober 1771 naar Nes en wordt in het Lidmatenregister vermeld als de huijsvrouw van Jan Reinders.