Amelanders - Ontdek uw Amelander roots

Klasina Cornelia JongsmaAge: 62 years18781940

Name
Klasina Cornelia Jongsma
Given names
Klasina Cornelia
Surname
Jongsma
Also known as
Clara Lanenga
Birth March 28, 1878 48 35
Note: Volgens Klasina's geboorteakte hadden haar ouders hun domicilie in Leek; ze werd (evenals tweelingbroer Marten) geboren "ten huize van Hajo Kuipers te Nietap". Maar vader Eelke en moeder Gelske zijn op 19 februari 1878 ingeschreven van het Bevolkingsregister van de gemeente Roden en zijn vervolgens naar Leek uitgeschreven op 20 juli 1878. Vervolgens is van Klasina geen spoor meer te vinden.
Birth of a brotherMarten Jongsma
March 28, 1878
Note: Martens ouders hadden hun domicilie in Leek; hij werd (evenals tweelingzus Klasina) geboren "ten huize van Hajo Kuipers te Nietap".
Birth of a sisterGrietje Jongsma
October 20, 1880 (Age 2 years)
Birth of a brotherEelke Jongsma
October 23, 1883 (Age 5 years)
Civil marriageJakob LanengaView this family
September 6, 1899 (Age 21 years)
Death of a sisterFrederika Jongsma
November 1, 1920 (Age 42 years)
Death of a motherGelske Alberts de Vries
January 17, 1924 (Age 45 years)
Death of a fatherEelke Sijbrens Jongsma
November 22, 1925 (Age 47 years)
Death of a brotherEelke Jongsma
June 23, 1935 (Age 57 years)
Note: Wonende te Roden.
Death November 25, 1940 (Age 62 years)
Last change June 28, 202011:06:40

by: Nynke
Family with parents - View this family
father
mother
Marriage: January 19, 1867Leek
10 months
elder sister
13 months
elder brother
2 years
elder sister
Frederika Jongsma
Birth: April 6, 1871 41 28Leek
Death: November 1, 1920Zutphen
3 years
elder sister
Janke Jongsma
Birth: October 18, 1873 44 31Ter reede van Nes, Ameland
Death: July 19, 1941Leek
21 months
elder brother
3 years
twin brother
herself
Klasina Cornelia Jongsma
Birth: March 28, 1878 48 35Nietap (Roden)
Death: November 25, 1940Chicago, Cook County, Illinois, USA
3 years
younger sister
3 years
younger brother
Father’s family with Tjitske Tjeerds de Vries - View this family
father
step-mother
Marriage: May 2, 1854Westdongeradeel
7 years
half-brother
Family with Jakob Lanenga - View this family
husband
herself
Klasina Cornelia Jongsma
Birth: March 28, 1878 48 35Nietap (Roden)
Death: November 25, 1940Chicago, Cook County, Illinois, USA
Marriage: September 6, 1899Den Haag

Birth

Volgens Klasina's geboorteakte hadden haar ouders hun domicilie in Leek; ze werd (evenals tweelingbroer Marten) geboren "ten huize van Hajo Kuipers te Nietap". Maar vader Eelke en moeder Gelske zijn op 19 februari 1878 ingeschreven van het Bevolkingsregister van de gemeente Roden en zijn vervolgens naar Leek uitgeschreven op 20 juli 1878. Vervolgens is van Klasina geen spoor meer te vinden.