Amelanders - Ontdek uw Amelander voorouders

Jacobus RalianAge: 72 years17581830

Name
Jacobus Ralian
Given names
Jacobus
Surname
Ralian
Also known as
Jacob Raljan
Also known as
Jacques Raillian
Birth July 10, 1758
Baptism July 10, 1758
Address: Oude Waalse Kerk
Religion: Waals-Hervormd
MarriageGrietje Alderts VisserView this family
August 7, 1801 (Age 43 years)
Birth of a son
#1
Jan Raljan
May 17, 1802 (Age 43 years)
Note: Niet gedoopt, maar geboortedatum genoteerd in het Lidmatenregister van de DG Kerk Lam en Toren.
Birth of a daughter
#2
Maria Raljan
May 3, 1811 (Age 52 years)
Baptism of a daughterMaria Raljan
May 3, 1811 (Age 52 years)
Address: Nieuwe Kerk
Religion: NH
Death November 12, 1830 (Age 72 years)
Note: Volgens de ondertrouwinschrijving was Jacobus 29 jaar oud toen hij trouwde en volgens de aangevers van zijn overlijden ws hij 78 jaar oud toen hij overleed. Het lijkt geen van beide correct.
Last change May 28, 202118:32:06

by: Nynke
Family with parents - View this family
father
mother
Marriage:
himself
Family with Grietje Alderts Visser - View this family
himself
wife
Marriage: August 7, 1801Amsterdam
9 months
son
9 years
daughter

Death

Volgens de ondertrouwinschrijving was Jacobus 29 jaar oud toen hij trouwde en volgens de aangevers van zijn overlijden ws hij 78 jaar oud toen hij overleed. Het lijkt geen van beide correct.