Amelanders

Feike Foppes de Jong1811

Name
Feike Foppes de Jong
Given names
Feike Foppes
Surname
de Jong
Also known as
Feijke Fopkes
Birthyes

Religious marriageMartje WietjesView this family
March 1, 1795
Religion: NH
Birth of a daughter
#1
Grietje Feikes de Jong
1795
Note: Omdat Grietje van Doopsgezinde huize was, kon zij geen doopbewijs of geboorteakte overleggen. Daarom werd ten behoeve van haar voorgenomen huwelijk met Jitze de Jong door vrederechter Hartman Dirks Hartman uit Holwerd een akte van bekendheid opgemaakt aan de hand van zeven geloofwaardige getuigen die verklaarden haar vanaf haar geboorte te kennen en tevens omgang hadden gehad met haar ouders.
Birth of a daughter
#2
Setske Feikes “Sientje” de Jong
December 28, 1797
Birth of a daughter
#3
Geesje Feikes de Jong
November 21, 1798
Birth of a daughter
#4
Antje Feikes de Jong
1805
Birth of a daughter
#5
Martje Feikes de Jong
1807
Occupation
Kapitein ter koopvaardij

Death January 27, 1811
Address: Ten huize van "gastwirt Ostwald".
Note: Het schip van Feike de Jong wordt in de herfst van 1810, komend van Riga, door een Franse kaapvaarder opgebracht naar Stralsund, Duitsland.
Burial January 29, 1811 (2 days after death)
Address: Kerkhof van St. Jurgenasklooster aan het strand.
Last change August 13, 201911:52:32

by: Nynke
Family with parents - View this family
father
mother
Marriage: May 10, 1761Sloterdijk
himself
Family with Martje Wietjes - View this family
himself
wife
Marriage: March 1, 1795Nes, Ameland
10 months
daughter
3 years
daughter
Setske Feikes “Sientje” de Jong
Birth: December 28, 1797 27Nes, Ameland
Death: March 9, 1878Amsterdam
11 months
daughter
7 years
daughter
3 years
daughter

Death

Het schip van Feike de Jong wordt in de herfst van 1810, komend van Riga, door een Franse kaapvaarder opgebracht naar Stralsund, Duitsland.