Amelanders - Ontdek uw Amelander roots

Geertje Cornelis ColmerAge: 70 years18451916

Name
Geertje Cornelis Colmer
Given names
Geertje Cornelis
Surname
Colmer
Also known as
Gertje Colmer
Birth October 5, 1845 45 31
Birth of a sisterTrijntje Cornelis Colmer
November 3, 1846 (Age 12 months)
Birth of a brotherWarnaar Cornelis Colmer
February 8, 1848 (Age 2 years)
Death of a maternal grandmotherGeertje Everts Kuiper
May 16, 1850 (Age 4 years)
Birth of a sisterAaltje Cornelis Colmer
October 21, 1850 (Age 5 years)
Birth of a brotherJan Cornelis Colmer
December 18, 1851 (Age 6 years)
Death of a fatherKornelis Kornelis Kolmer
August 1, 1852 (Age 6 years)
Cause: Verdrinking
Note: Nadat hij zijn overboord gevallen zoontje Klaas had gered, verdween Cornelis in de diepte.
Death of a brotherJan Cornelis Colmer
October 10, 1852 (Age 7 years)
Birth of a sisterCornelia Cornelis Colmer
February 17, 1853 (Age 7 years)
Death of a brotherCornelis Cornelis Colmer
about November 6, 1869 (Age 24 years)
Note: Cornelis was stuurman op het Nederlandse schip "Johanna Katharina" onder kapitein Visser. Hij heeft zijn vrouw op 1 oktober 1869 vanuit Riga een brief geschreven dat het schip vandaar zou vertrekken met bestemming Nieuwediep. Deze brief is het laatste bericht geweest dat Jannea van Cornelis heeft ontvangen. Het schip is op 7 november 1869 bij Zandvoort gestrand en totaal verbrijzeld. Alleen de kapitein heeft, drijvend op een balk, het strand bereikt en is gered. Cornelis en alle andere opvarenden hebben waarschijnlijk de dood in de golven gevonden. Op grond van deze verklaring werd in 1881 rechtsvermoeden van overlijden uitgesproken.
Civil marriageJacob Pieters VisserView this family
January 8, 1870 (Age 24 years)
Death of a brotherWarnaar Cornelis Colmer
June 7, 1872 (Age 26 years)
Note: Ongehuwd
Death of a motherAaltje Lijkeles de Vries
January 8, 1888 (Age 42 years)
Death of a sisterLiesbeth Cornelis Colmer
April 5, 1898 (Age 52 years)
Death of a sisterAaltje Cornelis Colmer
July 28, 1900 (Age 54 years)
Death of a husbandJacob Pieters Visser
April 9, 1902 (Age 56 years)
Death of a sisterAntje Cornelis Colmer
May 31, 1906 (Age 60 years)
Death of a brotherKlaas Cornelis Colmer
after July 15, 1914 (Age 68 years)
Note: Klaas verhuist op de genoemde datum van Nieuwendam naar Voorburg.
Death May 14, 1916 (Age 70 years)
Last change July 17, 202014:41:19

by: Nynke
Family with parents - View this family
father
mother
Marriage: September 15, 1836Ameland
9 months
elder sister
16 months
elder sister
14 months
elder brother
23 months
elder brother
2 years
elder brother
20 months
herself
13 months
younger sister
15 months
younger brother
Warnaar Cornelis Colmer
Birth: February 8, 1848 48 33Nes, Ameland
Death: June 7, 1872"Ter reede van Nes", Ameland
3 years
younger sister
14 months
younger brother
Jan Cornelis Colmer
Birth: December 18, 1851 51 37Nes, Ameland
Death: October 10, 1852Nes, Ameland
14 months
younger sister
Family with Jacob Pieters Visser - View this family
husband
herself
Marriage: January 8, 1870Ameland