Amelanders

Sijmon Hendriks van der MeijAge: 52 years18441897

Name
Sijmon Hendriks van der Meij
Given names
Sijmon Hendriks
Surname
van der Meij
Also known as
Symon van der Mei
Birth September 29, 1844 30 26
Source: Ameland geboorteregister 1844 blad 22
Birth of a sisterAntje Hendriks van der Meij
February 18, 1847 (Age 2 years)
Source: Ameland geboorteregister 1847 blad 4
Birth of a sisterPietje Hendriks van der Meij
February 16, 1849 (Age 4 years)
Source: Ameland geboorteregister 1849, blad 5
Birth of a sisterTrijntje Hendriks van der Meij
May 30, 1850 (Age 5 years)
Death of a motherSjoeke Sipkes Bakker
July 10, 1854 (Age 9 years)
Death of a fatherHendrik Jacobs van der Meij
about February 6, 1860 (Age 15 years)
Source: Ameland overlijdensregister 1860, blad 7
Note: Hendrik was scheepskok aan boord van de "Gharra", kapitein Burkitt, dat onderweg was van Shanghai naar Antwerpen, varende in Het Kanaal, op 50 mijl uit de kust van de Scilly eilanden.
Note: Akte opgesteld n.a.v. ontvangen extract uit het begraafregister van Falmouth, Cornwall, Engeland.
Burial of a fatherHendrik Jacobs van der Meij
February 6, 1860 (Age 15 years)
Civil marriageTrijntje LeeuwesView this family
December 5, 1872 (Age 28 years)
Source: Wildervank huwelijksregister 1872 akte nr 51
Birth of a son
#1
Hendrik van der Meij
July 10, 1873 (Age 28 years)
Source: Wildervank geboorteregister 1873 akte nr 132
Death of a sonHendrik van der Meij
February 13, 1874 (Age 29 years)
Source: Wildervank overlijdensregister 1874 akte nr 14
Birth of a daughter
#2
Arendje van der Meij
August 17, 1874 (Age 29 years)
Source: Wildervank geboorteregister 1874 akte nr 153
Birth of a daughter
#3
Sjoekine van der Meij
August 19, 1876 (Age 31 years)
Source: Wildervank geboorteregister 1876, akte nr 151
Death of a daughterSjoekine van der Meij
May 28, 1877 (Age 32 years)
Source: Wildervank overlijdensregister 1877, akte nr 104
Birth of a daughter
#4
Gepka Christine van der Meij
January 2, 1878 (Age 33 years)
Source: Wildervank geboorteregister 1878, akte nr 3
Death of a daughterGepka Christine van der Meij
March 24, 1878 (Age 33 years)
Source: Wildervank overlijdensregister 1878, akte nr 47
Death of a wifeTrijntje Leeuwes
April 9, 1878 (Age 33 years)
Source: Wildervank overlijdensregister 1878 akte nr 59
Death of a sisterPietje Hendriks van der Meij
December 30, 1891 (Age 47 years)
Occupation
Zeeman

Death before September 1, 1897 (Age 52 years)
Note: Uit de huwelijksakte van dochter Arendje (Amsterdam, 1 september 1897) blijkt dat Simons "bestaan en verblijf" op dat moment onzeker zijn. Zij had een beëdigde verklaring afgelegd waarin zij aangaf om die reden geen akte van toestemming of van overlijden van haar vader te kunnen overleggen.
Last change May 7, 201917:30:59

by: Nynke
Family with parents - View this family
father
mother
Marriage: October 8, 1839Ameland
8 months
elder brother
20 months
elder sister
3 years
himself
2 years
younger sister
2 years
younger sister
15 months
younger sister
Family with Trijntje Leeuwes - View this family
himself
wife
Marriage: December 5, 1872Wildervank
7 months
son
Hendrik van der Meij
Birth: July 10, 1873 28 25Wildervank
Death: February 13, 1874Wildervank
13 months
daughter
2 years
daughter
Sjoekine van der Meij
Birth: August 19, 1876 31 28Wildervank
Death: May 28, 1877Wildervank
16 months
daughter
Gepka Christine van der Meij
Birth: January 2, 1878 33 29Wildervank
Death: March 24, 1878Wildervank

BirthAmeland geboorteregister 1844 blad 22
MarriageWildervank huwelijksregister 1872 akte nr 51
Death

Uit de huwelijksakte van dochter Arendje (Amsterdam, 1 september 1897) blijkt dat Simons "bestaan en verblijf" op dat moment onzeker zijn. Zij had een beëdigde verklaring afgelegd waarin zij aangaf om die reden geen akte van toestemming of van overlijden van haar vader te kunnen overleggen.