Amelanders

Antje Hendriks van der MeijAge: 78 years18471925

Name
Antje Hendriks van der Meij
Given names
Antje Hendriks
Surname
van der Meij
Also known as
Antje van der Mei
Birth February 18, 1847 32 29
Source: Ameland geboorteregister 1847 blad 4
Birth of a sisterPietje Hendriks van der Meij
February 16, 1849 (Age 23 months)
Source: Ameland geboorteregister 1849, blad 5
Birth of a sisterTrijntje Hendriks van der Meij
May 30, 1850 (Age 3 years)
Death of a motherSjoeke Sipkes Bakker
July 10, 1854 (Age 7 years)
Death of a fatherHendrik Jacobs van der Meij
about February 6, 1860 (Age 12 years)
Source: Ameland overlijdensregister 1860, blad 7
Note: Hendrik was scheepskok aan boord van de "Gharra", kapitein Burkitt, dat onderweg was van Shanghai naar Antwerpen, varende in Het Kanaal, op 50 mijl uit de kust van de Scilly eilanden.
Note: Akte opgesteld n.a.v. ontvangen extract uit het begraafregister van Falmouth, Cornwall, Engeland.
Burial of a fatherHendrik Jacobs van der Meij
February 6, 1860 (Age 12 years)
Birth of a daughter
#1
Anna van der Meij
March 1, 1872 (Age 25 years)
Source: Ameland geboorteregister 1872 blad 3
Death of a sisterPietje Hendriks van der Meij
December 30, 1891 (Age 44 years)
Marriage of a childWiebe PostmaAnna van der MeijView this family
Type: Civil marriage
July 21, 1892 (Age 45 years)
Death of a brotherSijmon Hendriks van der Meij
before September 1, 1897 (Age 50 years)
Note: Uit de huwelijksakte van dochter Arendje (Amsterdam, 1 september 1897) blijkt dat Simons "bestaan en verblijf" op dat moment onzeker zijn. Zij had een beëdigde verklaring afgelegd waarin zij aangaf om die reden geen akte van toestemming of van overlijden van haar vader te kunnen overleggen.
Civil marriagePieter SickmanView this family
February 9, 1898 (Age 50 years)
Note: Pieter is weduwnaar van Aaltje Porsius.
Death of a sisterTrijntje Hendriks van der Meij
August 4, 1898 (Age 51 years)
Death of a husbandPieter Sickman
April 25, 1901 (Age 54 years)
Civil marriageJan KoolbergenView this family
April 30, 1902 (Age 55 years)
Death of a sisterKlaaske Hendriks van der Meij
November 17, 1922 (Age 75 years)
Source: Rotterdam overlijdensregister 1922, akte nr 4988
Death of a brotherJacob Hendriks van der Meij
before May 1923 (Age 76 years)

Note: Als dochter Arendine in mei 1923 in Texas een paspoort aanvraagt om naar Europa te kunnen reizen, vermeldt ze dat ze in Nederland haar moeder gaat bezoeken. Daaruit valt op te maken dat haar vader al overleden was.
Death June 21, 1925 (Age 78 years)
Address: Het Gemeentelijk Verzorgingstehuis voor Ouden van Dagen aan de Roetersstraat
Last change March 10, 201910:55:58

by: Nynke
Family with parents - View this family
father
mother
Marriage: October 8, 1839Ameland
8 months
elder brother
20 months
elder sister
3 years
elder brother
2 years
herself
2 years
younger sister
15 months
younger sister
… … + Antje Hendriks van der Meij - View this family
herself
daughter
Family with Pieter Sickman - View this family
husband
herself
Marriage: February 9, 1898Amsterdam
Family with Jan Koolbergen - View this family
husband
herself
Marriage: April 30, 1902Amsterdam

BirthAmeland geboorteregister 1847 blad 4
Marriage

Pieter is weduwnaar van Aaltje Porsius.