Amelanders

Klaas Hiddes ZebaAge: 77 years17571834

Name
Klaas Hiddes Zeba
Given names
Klaas Hiddes
Surname
Zeba
Also known as
Klaas Hiddes Zeeba
Birth 1757 34
Religious marriageDieuwke Kornelis BakkerView this family

Birth of a daughter
#1
Maaike Klases Zeba
1785 (Age 28 years)
Birth of a son
#2
Cornelis Klazen Zeba
April 6, 1788 (Age 31 years)
Note: In een akte van bekendheid wordt door drie getuigen ten overstaan van de grietman van Ameland verklaard dat Cornelis Klazen Zeba is geboren op 6 april 1788 te Nes en dat hier in geen enkel geboorte- dan wel doopregister aantekeningen van zijn, omdat Cornelis' ouders Doopsgezind waren en er in die tijd geen Registers van de Burgerlijke Stand werden bijgehouden.
Birth of a son
#3
Hidde Klaasen Zeeba
September 8, 1790 (Age 33 years)
Birth of a daughter
#4
Trijntje Klazes Zeba
1795 (Age 38 years)
Birth of a daughter
#5
Anna Klazes “Antje” Zeba
1801 (Age 44 years)
Note: Er is ten behoeve van Anna's huwelijk met Jacob Andries Glazener een akte van bekendheid opgemaakt door de vrederechter te Holwerd op basis van de getuigenis van zeven personen van goede naam en faam, allen van Ameland of uit Holwerd. De getuigen verklaren dat Anna Doopsgezind is en om die reden niet als kind gedoopt, maar dat zij de leeftijd van 23 jaar heeft bereikt. Zij kunnen de exacte geboortedatum niet opgeven, omdat van haar geboorte geen aantekening is gemaakt.
Death of a sisterJanke Hiddes Zeba
before 1806 (Age 49 years)
Death of a fatherHidde Hendriks Zeba
before 1806 (Age 49 years)
Death of a motherMaaijke Clases
before 1806 (Age 49 years)
Marriage of a childHidde Klaasen ZeebaAnna “Naatje” SchoonhovenView this family
Type: Civil marriage
November 15, 1817 (Age 60 years)
Marriage of a childCornelis Klazen ZebaGrietje Hendriks KleinView this family
Type: Civil marriage
August 12, 1818 (Age 61 years)
Death of a sonCornelis Klazen Zeba
April 13, 1820 (Age 63 years)
Note: Cornelis' laatste reis was met het fregat "Godefrida" naar de Rio Demarary in Oost-Guyana.
Occupation
Kapitein ter koopvaardij

Note: Op de "Biesbos".
Baptism of a daughterTrijntje Klazes Zeba
March 24, 1822 (Age 65 years)
Religion: DG
Baptism of a daughterAnna Klazes “Antje” Zeba
March 24, 1822 (Age 65 years)
Religion: DG
Marriage of a childJacob Andries GlazenerAnna Klazes “Antje” ZebaView this family
Type: Civil marriage
January 7, 1824 (Age 67 years)
Marriage of a childOne Fransen VisserTrijntje Klazes ZebaView this family
Type: Civil marriage
May 26, 1824 (Age 67 years)
Death of a daughterMaaike Klases Zeba
January 24, 1833 (Age 76 years)
Death of a wifeDieuwke Kornelis Bakker
June 2, 1833 (Age 76 years)
Death May 15, 1834 (Age 77 years)
Last change December 7, 201915:13:17

by: Nynke
Family with parents - View this family
father
mother
Marriage: September 28, 1749Nes, Ameland
6 years
elder brother
sister
himself
Family with Dieuwke Kornelis Bakker - View this family
himself
wife
Marriage: Nes, Ameland
daughter
3 years
son
2 years
son
Hidde Klaasen Zeeba
Birth: September 8, 1790 33 32Nes, Ameland
Death: June 16, 1836Aan boord van de Gouvernementsschoener Dolphijn tussen Padang en Natal
5 years
daughter
7 years
daughter

Occupation

Op de "Biesbos".