Amelanders - Ontdek uw Amelander roots

Antje Bruins VisserAge: 73 years17841857

Name
Antje Bruins Visser
Given names
Antje Bruins
Surname
Visser
Also known as
Antje Bruintjes
Birth September 13, 1784 42 39
Note: Aldus een verklaring bij Antjes huwelijk in 1815. Dat zou echter betekenen dat ze 8 maanden ouder zou zijn dan haar zus Klaaske. Dat lijkt niet helemaal correct.
Birth of a sisterKlaaske Bruintjes Visser
May 29, 1785 (Age 8 months)
Note: Aldus een verklaring bij Klaaskes huwelijk in 1816. Dat zou echter betekenen dat ze 8 maanden na de geboorte van haar oudere zus Antje zou zijn geboren. Dat lijkt niet helemaal correct.
Birth of a brotherWiggele Bruintjes Visser
1791 (Age 6 years)
Death of a fatherBruintje Dirks Visser
December 11, 1798 (Age 14 years)
Note: De meningen over Bruintjes overlijdensdatum zijn verdeeld. Volgens een verklaring bij het huwelijk (1815) van dochter Antje zou hij zijn overleden op 29 april 1798 in de ouderdom van 52 jaar. Volgens een soortgelijke verklaring bij het huwelijk (1816) van dochter Klaaske zou hij zijn overleden op 11 december 1798 en was toen 56 jaar oud....
Death of a motherRinske Pieters
October 30, 1809 (Age 25 years)
Note: De meningen over Rinskes overlijdensdatum zijn verdeeld. Volgens een verklaring bij het huwelijk (1815) van dochter Antje zou ze zijn overleden op 30 oktober 1809 in de ouderdom van 64 jaar. Volgens een soortgelijke verklaring bij het huwelijk (1816) van dochter Klaaske zou ze zijn overleden op 2 november 1808 en was toen 62 jaar oud....
Death of a brotherDirk Bruintjes Visser
March 31, 1813 (Age 28 years)
Civil marriagePieter Jacobs de BoerView this family
July 12, 1815 (Age 30 years)
Birth of a son
#1
Jacob Pieters de Boer
May 1, 1816 (Age 31 years)
Birth of a son
#2
Bruin Pieters Mores
February 13, 1822 (Age 37 years)
Death of a sisterHiltje Bruintjes
September 21, 1829 (Age 45 years)
Note: Ongehuwd
Death of a husbandPieter Jacobs de Boer
November 1, 1839 (Age 55 years)
Note: Volgens de overlijdensakte werd Pieter geboren in 1766 en waren zijn ouders Jacobs Jobs Morus en Antje Jacobs. Kennelijk waren de aangevers niet helemaal op de hoogte, want uit de huwelijkse bijlagen bij het huwelijk met Antje Bruins Visser blijkt dat zijn ouders Jacobs Morus en Antje Franzen heetten.
Marriage of a childJacob Pieters de BoerKlaasje Ates WeimaView this family
Type: Civil marriage
January 21, 1841 (Age 56 years)
Death of a sonJacob Pieters de Boer
January 13, 1842 (Age 57 years)
Death of a brotherWiggele Bruintjes Visser
July 4, 1842 (Age 57 years)
Note: Ongehuwd
Marriage of a childBruin Pieters MoresJoukje Hendriks VisserView this family
Type: Civil marriage
March 14, 1849 (Age 64 years)
Death of a sisterKlaaske Bruintjes Visser
March 27, 1854 (Age 69 years)
Occupation
Arbeidster

Death September 23, 1857 (Age 73 years)
Last change July 22, 202118:43:27

by: Nynke
Family with parents - View this family
father
mother
Marriage: May 8, 1768Hollum
-4 months
elder sister
5 years
elder brother
14 years
herself
8 months
younger sister
7 years
younger brother
Family with Pieter Jacobs de Boer - View this family
husband
herself
Marriage: July 12, 1815Ameland
10 months
son
6 years
son
Bruin Pieters Mores
Birth: February 13, 1822 57 37Hollum
Death: August 25, 1861In de Noordzee bij het Noorderstrand van Hollum

Birth

Aldus een verklaring bij Antjes huwelijk in 1815. Dat zou echter betekenen dat ze 8 maanden ouder zou zijn dan haar zus Klaaske. Dat lijkt niet helemaal correct.