Amelanders - Ontdek uw Amelander voorouders

Boukje Jobs GorterAge: 52 years18091861

Name
Boukje Jobs Gorter
Given names
Boukje Jobs
Surname
Gorter
Also known as
Baukje Gorter zich noemende Elisabeth
Also known as
Betje Gorter
Birth 1809 29
Note: Bij Boukjes huwelijk met Cornelis Nannes werd een akte van bekendheid opgemaakt, omdat zij als kind van Doopsgezinde ouders niet gedoopt was en ten tijde van haar geboorte geen geboorteregisters werden bijgehouden.
Birth of a brotherJan Jobs Gorter
January 25, 1812 (Age 3 years)
Death of a fatherJacobus Jacobs “Job” Gorter
March 6, 1813 (Age 4 years)
Address: Hôpitaux Maritimes du Port d'Enkhuizen.
Cause: Fievre catarrhale (blauwtongkoorts)
Death of a maternal grandmotherTietje Jacobs
April 21, 1816 (Age 7 years)
Note: "... nalatende drie kinderen."
Civil marriageCornelis Nannes GorterView this family
October 12, 1832 (Age 23 years)
Note: Bewijs van onvermogen voor bruid en bruidegom, afgegeven door de Grietman van Ameland op 7 september 1832.
Birth of a daughter
#1
Klaasje Gorter
July 13, 1833 (Age 24 years)
Note: Aangeefster Catharina Breites, vroedvrouw. Vader, zeeman, is afwezig.
Death of a sisterTijtje Jobs Gorter
February 24, 1835 (Age 26 years)
Note: Ongehuwd
Birth of a son
#2
Nanning Cornelis Gorter
March 28, 1835 (Age 26 years)
Note: Aangevers Willem de Jong, voddeboer, en Wijbrand Slegt, melkboer, beiden wonende te Buiksloot. De vader, zeeman, is afwezig op een reis naar Oost Indië.
Birth of a daughter
#3
Sientje Gorter
January 11, 1838 (Age 29 years)
Note: Aangever de vader, zeeman, echter aanwezig.
Birth of a son
#4
Job Gorter
October 29, 1839 (Age 30 years)
Birth of a daughter
#5
Cornelia Gorter
February 21, 1843 (Age 34 years)
Note: Aangever Fredrik Hendrik Willem Liemur, vroedmeester. Vader, zeeman, is afwezig
Birth of a son
#6
Cornelis Jacobus Gorter
December 22, 1844 (Age 35 years)
Note: Aangever Leendert Schepper, medicinae docter en vroedmeester. Vader, kapitein ter koopvaardij, afwezig.
Birth of a son
#7
Jacob Jobs Gorter
September 26, 1846 (Age 37 years)
Note: Aangever Leendert Schepper, medicinae docter en vroedmeester. Vader, kapitein ter koopvaardij, afwezig op een Oost-Indië-reis.
Birth of a son
#8
Jan Jobs Gorter
November 25, 1848 (Age 39 years)
Note: Aangever Leendert Schepper, geneesheer. Vader, kapitein ter koopvaardij, afwezig op een reis naar Indië.
Death of a sonJacob Jobs Gorter
August 25, 1849 (Age 40 years)
Birth of a daughter
#9
Baukje Gorter
July 8, 1851 (Age 42 years)
Note: Aangever Theodorus Halberstadt, geneesheer en vroedmeester. Vader, kapitein ter koopvaardij, afwezig op een zeereis.
Birth of a son
#10
Jacob Gorter
September 7, 1854 (Age 45 years)
Note: Aangever is de vader, kapitein ter koopvaardij.
Death of a brotherJacob Jobs Gorter
December 27, 1854 (Age 45 years)
Note: Jacob was gezagvoerder van de bark "Snelheid" op een reis van Batavia naar Melbourne. Hij overleed aan boord van de "Snelheid" toen het schip op 27°56' ZB en 93°8' OL op de Indische Oceaan zeilde. Het gezag werd vervolgens overgenomen door kapt. Zomerdijk.
Marriage of a childJan Casper van de PollKlaasje GorterView this family
Type: Civil marriage
February 15, 1855 (Age 46 years)
Death of a motherClaaske Jans de Vries
January 23, 1858 (Age 49 years)
Marriage of a childJan LaanSientje GorterView this family
Type: Civil marriage
February 24, 1859 (Age 50 years)
Occupation
Dienstmeid

Death August 19, 1861 (Age 52 years)
Last change August 11, 202319:12:15

by: Nynke
Family with parents - View this family
father
mother
Marriage: January 23, 1803Hollum
15 months
elder sister
Tijtje Jobs Gorter
Birth: April 16, 1804 24Hollum
Death: February 24, 1835Amsterdam
3 years
elder brother
Jacob Jobs Gorter
Birth: May 10, 1807 28Hollum
Death: December 27, 1854Aan boord van de bark "Snelheid"
3 years
herself
3 years
younger brother
Family with Cornelis Nannes Gorter - View this family
husband
herself
Marriage: October 12, 1832Ameland
9 months
daughter
20 months
son
Nanning Cornelis Gorter
Birth: March 28, 1835 32 26Buiksloot
Death: March 21, 1870Amsterdam
3 years
daughter
22 months
son
Job Gorter
Birth: October 29, 1839 36 30Buiksloot
Death: November 2, 1883Soerabaja, Java, N.O. Indië
3 years
daughter
22 months
son
21 months
son
Jacob Jobs Gorter
Birth: September 26, 1846 43 37Buiksloot
Death: August 25, 1849Buiksloot
2 years
son
3 years
daughter
3 years
son
Jacob Gorter
Birth: September 7, 1854 51 45Buiksloot
Death: after August 29, 1914

Birth

Bij Boukjes huwelijk met Cornelis Nannes werd een akte van bekendheid opgemaakt, omdat zij als kind van Doopsgezinde ouders niet gedoopt was en ten tijde van haar geboorte geen geboorteregisters werden bijgehouden.

Marriage

Bewijs van onvermogen voor bruid en bruidegom, afgegeven door de Grietman van Ameland op 7 september 1832.