Amelanders

Tjeetske Gerrits KleinAge: 78 years18161895

Name
Tjeetske Gerrits Klein
Given names
Tjeetske Gerrits
Surname
Klein
Also known as
Tetske Gerrits Klein
Birth December 5, 1816 40 38
Birth of a sisterGertje Gerrits Klein
January 23, 1821 (Age 4 years)
Death of a maternal grandmotherTjeetske Alberts
November 30, 1822 (Age 5 years)
Death of a brotherTeunis Gerrits Klein
February 20, 1827 (Age 10 years)
Note: Teunis was ongehuwd en was lichtmatroos aan boord van het schip "De Leeuw", kapitein Jan Jansen.
Death of a motherGertje Gabbes
December 26, 1828 (Age 12 years)
Death of a brotherClaas Gerrits “Klaas” Klein
January 5, 1839 (Age 22 years)
Death of a fatherGerrit Klasen Klein
1840 (Age 23 years)
Note: Het overlijdensjaar wordt genoemd in het NH Lidmatenregister. Dochter Tjeetske verklaart in haar huwelijksakte (1842) dat zij "niet in de mogelijkheid is de akte van overlijden van haren vader, of een akte van bekendheid ter vervanging van dezelve, te kunnen overleggen, daar zij met de plaats en juisten tijd van dat overlijden niet bekend is."
Civil marriageJouke Hendriks WagenaarView this family
May 11, 1842 (Age 25 years)
Birth of a daughter
#1
Getje Joukes Wagenaar
November 14, 1843 (Age 26 years)
Birth of a daughter
#2
Cornelia Joukes Wagenaar
August 4, 1847 (Age 30 years)
Birth of a daughter
#3
Gerritje Wagenaar
April 10, 1851 (Age 34 years)
Death of a brotherGerrit Gerrits Klein
November 19, 1853 (Age 36 years)
Note: De overlijdensdatum is als zodanig vastgesteld door de Arrondissements-Rechtbank te Amsterdam n.a.v. een procedure die Gerrits vrouw Mietje aanhangig maakte om een vonnis tot rechtsvermoeden van Gerrits overlijden te laten uitspreken. Het vonnis werd op 30 oktober 1866 uitgesproken, waardoor Mietje "verlof" kreeg om opnieuw te trouwen. De verklaring waar de Rechtbank zich op baseerde luidde als volgt: Gerrit voer als bootsmaat op het Nederlandse barkschip "Adelaar", gezagvoerder L.A.J. Boulet. Op 19 november 1853 lag het schip aan de kade te Sidney, Nieuw Holland (zoals Australië destijds genoemd werd) en daar heeft Gerrit het schip zonder verlof verlaten. Hij is niet meer aan boord gekomen, zodat het schip zonder hem naar Nederland is teruggekeerd.
Birth of a daughter
#4
IJbeltje Joukes Wagenaar
April 12, 1854 (Age 37 years)
Death of a daughterIJbeltje Joukes Wagenaar
February 11, 1855 (Age 38 years)
Death of a husbandJouke Hendriks Wagenaar
February 14, 1857 (Age 40 years)
Marriage of a childWilhelmus Johannes BoeklageGetje Joukes WagenaarView this family
Type: Civil marriage
March 9, 1870 (Age 53 years)
Death of a brotherGabbe Gerrits Klein
between November 5, 1865 and December 31, 1871 (Age 48 years)

Note: Gabbe is tegenwoordig bij het huwelijk van dochter Gerritje in 1865, maar blijkt al te zijn overleden bij het huwelijk van dochter Gerritje in 1871. Geen overlijdensakte gevonden.
Death of a brotherHendrik Gerrits Klein
December 4, 1874 (Age 57 years)
Marriage of a childJacob KoningCornelia Joukes WagenaarView this family
Type: Civil marriage
October 27, 1875 (Age 58 years)
Marriage of a childHilbrand BurgaGerritje WagenaarView this family
Type: Civil marriage
November 2, 1876 (Age 59 years)
Death of a sisterGertje Gerrits Klein
March 16, 1880 (Age 63 years)
Death of a sisterGrietje Gerrits Klein
May 4, 1882 (Age 65 years)
Death of a daughterGerritje Wagenaar
January 21, 1890 (Age 73 years)
Death June 10, 1895 (Age 78 years)
Last change May 24, 202119:32:47

by: Nynke
Family with parents - View this family
father
mother
Marriage: October 14, 1798Nes, Ameland
9 months
elder brother
Klaas Gerrits Klein
Birth: July 19, 1799 23 20Nes, Ameland
Death: before April 5, 1808Nes, Ameland
2 years
elder brother
2 years
elder sister
23 months
elder brother
Teunis Gerrits Klein
Birth: November 9, 1805 29 27Nes, Ameland
Death: February 20, 1827Santiago de Cuba in de West-Indiën (woonachtig te Nes, Ameland)
2 years
elder brother
3 years
elder brother
2 years
elder brother
3 years
herself
4 years
younger sister
Family with Jouke Hendriks Wagenaar - View this family
husband
herself
Marriage: May 11, 1842Ameland
18 months
daughter
4 years
daughter
4 years
daughter
3 years
daughter
IJbeltje Joukes Wagenaar
Birth: April 12, 1854 43 37Nes, Ameland
Death: February 11, 1855Nes, Ameland