Amelanders

IJsaac Cornelis VisserAge: 15 years18491864

Name
IJsaac Cornelis Visser
Given names
IJsaac Cornelis
Surname
Visser
Also known as
Isaak Visser
Birth February 10, 1849 26 24
Birth of a sisterHaaske Visser
October 12, 1855 (Age 6 years)
Birth of a brotherKristiaan “Chris” Visser
January 3, 1861 (Age 11 years)
Birth of a sisterTruitje Visser
January 8, 1863 (Age 13 years)
Occupation
Zeeman

Employer: Frederik Smelt & Zn.
Death October 17, 1864 (Age 15 years)
Note: "Isaak" diende op het Nederlandse schoenerschip "Havana Packet", kapitein Hendrik Jans de Boer, op een reis van Havannah naar Amsterdam. De in het scheepsjournaal opgenomen informatie was heel summier: men wist dat hij Isaak Visser heette, 15 jaar oud was en dat hij "geboortig was van Ameland".
Last change September 20, 202017:37:03

by: Nynke
Family with parents - View this family
father
mother
Marriage: April 19, 1848Ameland
10 months
himself
IJsaac Cornelis Visser
Birth: February 10, 1849 26 24Hollum
Death: October 17, 1864Aan boord van het Nederlandse schoenerschip "Havana Packet" op de Atlantische Oceaan
7 years
younger sister
5 years
younger brother
Kristiaan “Chris” Visser
Birth: January 3, 1861 38 36Hollum
Death: May 5, 1881Le Havre, Frankrijk
2 years
younger sister

Death

"Isaak" diende op het Nederlandse schoenerschip "Havana Packet", kapitein Hendrik Jans de Boer, op een reis van Havannah naar Amsterdam. De in het scheepsjournaal opgenomen informatie was heel summier: men wist dat hij Isaak Visser heette, 15 jaar oud was en dat hij "geboortig was van Ameland".