Amelanders

Pieter Barends DuifAge: 18 years18451864

Name
Pieter Barends Duif
Given names
Pieter Barends
Surname
Duif
Also known as
Pieter Barends Duijf
Birth April 16, 1845 25 26
Note: Aangeefster Martje Jacobs Brink, vroedvrouw. Vader, zeeman, is afwezig.
Birth of a sisterTietje Barends Duijf
March 31, 1849 (Age 3 years)
Note: "De Jonge Duijf" was de schoenerkof van Trijntjes vader. Hij deed aangifte op het stadhuis van Bordeaux.
Birth of a brotherDirk Barends Duif
October 2, 1851 (Age 6 years)
Note: Aangever Johan Herman Reichardt, vroedmeester. Vader, zeeman, is afwezig.
Death of a maternal grandmotherAntje Dirks Visser
July 30, 1853 (Age 8 years)
Birth of a sisterAntje Barends Duijf
April 21, 1855 (Age 10 years)
Note: Aangever vader Barend Jacobs Duijf, zeeman, aanwezig bij de geboorte.
Death of a fatherBarent Jacobs Duijf
October 5, 1855 (Age 10 years)
Note: Het schip lag "liggende aan de onderkade in de haven van Stettin, Westpommern, Duitsland".
Death of a paternal grandfatherJacob IJnsen Duijf
March 27, 1863 (Age 17 years)
Occupation
Lichtmatroos

Employer: B. H. Engelsman
Death February 24, 1864 (Age 18 years)
Note: Pieter was ongehuwd en woonachtig te Hollum. Hij was lichtmatroos aan boord van de schoener "Vlijt", onder kapitein-eigenaar B. H. Engelsman.
Last change March 29, 202011:42:29

by: Nynke
Family with parents - View this family
father
mother
Marriage: March 16, 1842Amsterdam
9 months
elder brother
2 years
himself
Pieter Barends Duif
Birth: April 16, 1845 25 26Hollum
Death: February 24, 1864Buitenboord de schoener "Vlijt" in de Straat van Gibraltar
4 years
younger sister
3 years
younger brother
4 years
younger sister

Birth

Aangeefster Martje Jacobs Brink, vroedvrouw. Vader, zeeman, is afwezig.

Death

Pieter was ongehuwd en woonachtig te Hollum. Hij was lichtmatroos aan boord van de schoener "Vlijt", onder kapitein-eigenaar B. H. Engelsman.